Vizyon & Misyon

VİZYONUMUZ;

Her zaman "Daha özgün, daha kaliteli ve daima zamanında" ilkesiyle projeler üretmeye devam ederek, yatırım yaptığımız tüm bölgelerde prestij, modernlik, özgünlük, ifadelerinin tanımlarını baştan yapmayı ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla projelerimizin bulunduğu bölgelere daima değer katmayı amaçlıyoruz.

Köklü ve güçlü yapımızla gelecek nesillere övünülecek eserler bırakmak, dünya standartlarında global bir şirket haline gelerek ülkemizi dünya inşaat sektöründe en iyi şekilde temsil ederek ülkemize değer katmayı hedefliyoruz. 

MİSYONUMUZ;

ÇTA Grup olarak geleneksel değerlerden ödün vermemek, teknolojiyi daima takip edip uygulayarak yapılarında kalite ve konforlu yaşam şartları sunmak, doğaya saygılı, yasal şartlara uygun, fonksiyonel ve estetik yapılar inşa etmek. Bizi bugünlere getiren değerlerimiz ve bugüne kadar ortaya çıkardığımız birbirinden kıymetli projelerimizin bizlere vermiş olduğu özgüven ile inşaat sektöründe daima kalıcı izler bırakan, örnek olan ve standartları yükselten projelere imza atmak öncelikli olarak misyonumuzu oluşturan kriterlerimizdir.