Değerlerimiz

KALİTE 
Tipi, konumu, büyüklüğü, lokasyonu ne olursa olsun her projesinin her seviyedeki detayında hem malzeme hem de uygulama kalitesini her zaman en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir.  

ZAMAN
Taahhüt ettiği projeleri ve işleri zamanında bitirmek ÇTA Grubu oluşturan değerlerin başında gelmektedir.  

GÜVENİLİRLİK
Taahhütlerini yüksek kalite düzeyi ve öngörülen sürede tamamlamasıyla bilinen ÇTA Grup, güvenilirliği kendisini daima ileriye taşıyacak en kıymetli değer olarak görmektedir.  

ÖZGÜNLÜK
ÇTA Grup, sıradanlaşarak herhangi bir inşaat firması olmak yerine her projesinde yenilikler gözetip uygulayarak yatırımlarıyla sektörüne örnek olan bir firma olmayı amaçlamaktadır.  

TEKNOLOJİ
Gelişen teknolojiyi inşa ettiği yapıların temel yapı taşlarından biri olarak gören ÇTA Grup, teknolojik gelişmeleri daima yakından takip ederek çağın standartlarının her zaman bir adım daha önünde olmayı olmazsa olmaz bir değer olarak kabul etmektedir.

GELİŞİM
ÇTA Grubu çağın gereksinimlerine ayak uydurmanın çok ötesinde mevcut standart ve şartların daima bir adım önünde olabilmenin değerinin farkındadır ve bu sebepler hem iş ortaklarının hem de çalışanlarının sürekli gelişim içerisinde olmasını hedeflemektedir.